Přejít k hlavnímu obsahu

Webové prezentace a aplikace

PRO FIRMY I VEŘEJNOU SPRÁVU

Kalkulace webu podle předlohy

Ukažte nám web a my vám spočítáme cenu.

Odhadnout

Chcete se jen
poradit?

Ozvěte se nám a proberme společně váš projekt nebo vizi.

Kontaktovat

Chcete rozšířit náš tým?

Stále hledáme spolehlivé a šikovné kolegy.

Rozšířit ;-)

Kariéra

Front-end vývojář

Děláme zajímavé a náročné webové projekty, kde potřebujeme kromě promyšleného a robustního backendu zaujmout i funkčním, pohodlným a hezkým uživatelským rozhraním. A to je práce pro naše vývojáře klientských technologií, kteří musí mít kromě znalostí kódování i rozum a správnou míru "hračičkovství". Pokud víte, o čem mluvíme a zajímá vás to, koukněte se na body níže a ozvěte se nám.

Práce může být na plný i zkrácený pracovní úvazek, nebo dlouhodobou externí spolupráci a je vhodná i pro studenty.

Požadujeme

  • pokročilá znalost XHTML, CSS, JavaScript, jQuery
  • základní znalost PHP a SQL
  • samostatnost, zodpovědnost, schopnost rychle se učit
  • znalost anglického jazyka

Výhodou

  • znalost JS MVC frameworků, ideálně Vue.js
  • znalost Jamstack technologií
  • znalost CMS Drupal

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu a možnost práce doma
  • zajímavou práci na náročných projektech webových aplikací.

Back-end vývojář

Přijmeme vývojáře pro projekty webových aplikací, založených na systému Drupal, případně Zend, a to na plný i zkrácený pracovní úvazek, nebo dlouhodobou externí spolupráci.

Náplní práce jsou náročnější implementace a zejména vývoj zákaznických modulů v PHP.

Pozice je vhodná i pro studenty.

Požadujeme

  • pokročilá znalost jazyka SQL a PHP
  • základní znalost XHTML, CSS, JavaScript, jQuery

Uvítáme

  • programátorská znalost redakčního systému Drupal
  • znalost frameworku Zend
  • znalost Node JS

Nabízíme

MOBISYS - obchodní zástupce/kyně

Umíte komunikovat s lidmi a baví vás to? Máte vysokou míru empatie a vhodnou míru asertivity? Spolupracujte s námi při prodeji naší služby MOBISYS městům a obcím!

Práce může být na plný i zkrácený pracovní úvazek, nebo dlouhodobou externí spolupráci a je vhodná i pro studenty nebo rodiče na rodičovské "dovolené" :-).

Náplň práce

  • Aktivní práce s potenciálními zákazníky, ať už jde o oslovování telefonicky nebo emailem, ale i reakce na vyplnění formulářů na webu, projevený zájem na online chatu apod.
  • Pravidelné kontaktování stávajících zákazníků, představování novinek, akcí, zjišťování spokojenosti.
  • Další navazující činnosti - podávání základních informací o produktu (pomocí předpřipravených dokumentů a kalkulací), vytváření a udržování databáze kontaktů na cílové zákazníky (městské a obecní úřady) v příslušném interním systému apod.

Co očekáváme

  • Výhodou je praxe jako operátor call centra, PODMÍNKOU je však pouze chuť se učit a mít nadšení do práce.
  • Přátelská a proklientsky orientovaná osobnost.
  • Dobré komunikační schopnosti - jasný, srozumitelný a příjemný mluvený projev.
  • Znalost ČJ – mluvená i psaná forma.
  • Uživatelská znalost práce na PC a základy běžné administrativní činnosti.

Co nabízíme

  • Dobrý výdělek s motivační složkou
  • Práce v kanceláři na Praze 5 (Braník), možnost i převážně práce z domova.
  • Práce i na částečný úvazek (dohodu), vhodné i jako činnost během mateřské/rodičovské dovolené.
  • Práce v příjemném kolektivu a pracovním prostředí.

V případě zájmu prosím použijte tlačítko Mám zájem, případně zašlete vaše stručné CV na e-mailovou adresu safar@macron.cz.